Акція "Червона стрічка"

1 грудня 2017 року був проведений традиційний щорічний "Маршрут безпеки". Було чудово ! Діти отримали нові знання, освіжили в пам'яті вже відомі факти про ВІЛ/СНІД. Все пройшло в приємній дружній атмосфері, тому колегіанти із впевненістю скажуть СНІДу своє вперте та остаточне "НІ"

 


Онлайн-зустріч із режисером українського анімаційного серіалу "Клуб всезнайків" Євгеном Єрмаком

Відбулась онлайн-зустріч з режисером українського анімаційного серіалу "Клуб Всезнайків" Євгеном Єрмаком. Першими долучилися до нової української анімації учні 4-В класу з класним керівником Подорожною Г.В. Діти відповіли на запитання режисера щодо майбутніх серій мультсеріалу. Очікуємо на прем'єру !


День Гідності та Свободи

21 листопада відбувся перегляд презентації та фільму, присвячених Дню Гідності та Свободи. Комітет національно-патріотичного виховання спільно з медіатечно-бібліотечним комітетом підготували розповідь про події Майдану.


Зустріч одинадцятикласників з Галиною Євгеніївною Киричук

17 листопада відбулася зустріч одинадцятикласників з Галиною Євгеніївною Киричук - завідувачем кафедри ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття Житомирського державного університету імені І. Франка, професором, доктором біологічних наук.
Галина Євгеніївна ознайомила колегіантів з особливостями цьогорічного вступу до Житомирського державного університету імені І.Франка, надала рекомендації щодо вибору предметів на ЗНО, відповіла на питання одинадцятикласників.


Онлайн-зустріч із режисером українського анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» Олександрою Рубан

  1. 16 листопада учні 7-9 класів взяли участь в онлайн-зустрічі з режисером українського анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» Олександрою Рубан. Перед початком зустрічі колегіантам розповіли про проект "Mavka". Ця історія — про магічну силу кохання, яке об’єднує, рятує та дарує життя. Також учні переглянули тізер цього мультфільму та змогли побачити процес створення якісного амаційного українського продукту. 
    Чекаємо на прем'єру

Інтелектуальна гра «CleverRest»,

14 листопада була проведена інтелектуальна гра «CleverRest», у якій взяли участь команди учнів 9, 10, 11 класів, батьків та вчителів. Було дуже цікаво, енергійно та креативно!


Шаховий гурток

У медіатеці працює шаховий гурток. Учні з задоволенням відвідують заняття.


17 Всеукраїнський радіодиктант

9 листопада у відбувся 17 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Наші колегіанти теж взяли участь у ньому