"Сімейний вернісаж - 2017"

28.11.2017 у колегіумі відбулась остання номінація фестивалю "Таланти зростають у колегіумі"- "Сімейний вернісаж"


План проведення місячника національно-патріотичного виховання 21.11-22.12.2017

 

  Назва  заходу

Дата

 

Провести  виставку літератури , трансляцію медіа-продуктів про воїнів, які захищали Україну, події щодо звільнення м. Житомира від нацистських загарбників

грудень

Проведення у День Гiдностi та Свободи урочистих заходiв, присвячених вшануванню подвиry учасникiв Революцiї Гiдностi (лист управлiння освiти i науки ОДА вiд 14.09.2017 року №210б-2/З-17 та розпорядження Кабiнету Miністрів Украiни від 2З.08.2017 року №574-р «Про затверджецня плану заходiв iз вшанування подвиry учасникiв Революцii Гiдностi та увiчнення пам'ятi Героїв Небесноi Coтнi на перiод до 2020 року)

21.11

Участь у міському соціальному проекті «Привітай воїна»: привiтання зi святом (5 листiвок), ялинкову прикрасу (4 iграшки), святковi смаколики (1 упаковка).

21.11-01.12

Участь у Дні відкритих дверей у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова, тестуванні за програмою ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики, історії України

25.11

Облік переміщених дітей (інформація на виконання доручення Прем'ер-мiнiстра України вiд 17.0З.2014 №779З/1/1-14, листа Уповноваженого Верховної Ради Украiни з прав людини вiд 27.0З.2014 №1-515-/l4-45 «Щодо органiзацii робоrи стосовно пiдтримки сiмей з територii АР Крим та м.Севастополь, а також переселенцiв з .Донецькоi та Луганськоi областей»)

До 30.11

Участь у змаганнях зi стрiльби з пневматичної гвинтiвки по мiшенях № ба на вiдстанi 10 метрів (наказ МУО від 11.09.2017 №275)

02.12

Розмістити у класних куточках інформаційні листки про ЗСУ, День ЗСУ

до 06.12

Організувати відвідування та привітання  ветеранів, учасників бойових дій за місцем їх проживання, залучення до цієї роботи батьків, волонтерських учнівських груп, участь в акції «Діти – ветеранам».

грудень

Провести Свято «Нумо, хлопці-козаки»

05.12

Впорядкувати кабінет Стратовича А.Г. (Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно))

грудень

Забезпечити висвітлення в мережі Інтернет проведення місячника військово-патріотичного виховання.

грудень

 

Провести в класних колективах заходів до Дня Збройних сил України

06.12.

Проведення відкритих занять гуртків «Патріот», «Юний стрілок», «Школа безпеки»

грудень

Аналіз результатів шефства над вiйськовими частинами Збройних Сил України (Указ Президента України від 08.08.2017 року №2I3, розпорядження голови Житомирської ОДА вiд 30.08.2017 року №343 «Про здiйснення шефства над вiйськовими частинами Збройних Сил України»)

До 22.12

 


Проект «Енергозбереження – крок до майбутнього»

Download
Енергозбереження – крок до майбутнього
Проект зорієнтований на інтеграцію в систему роботи Євроклубу питань енергозбереження та залучення підростаючого покоління до навчально-практичної діяльності з питань ефективного використання енергоресурсів як одного з напрямків євроінтеграційної політики в Україні.
Проект ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ Євроклуб 12 зі
Adobe Acrobat Document 344.3 KB

Фотоальбом проекту


Всеукраїський  фінал чемпіонату з брейн-рингу та Церемонія  нагородження переможців

Євроклуб "12 зірок" відвідав Всеукраїський фінал чемпіонату з брейн-рингу та Церемонію нагородження переможців, що відбулась в НСК «Олімпійський».

Учасниками змагань стали команди з таких міст України: Львів, Одеса, Кіровоград, Київ.

Житомирські євроклубівці вболівали за своїх давніх друзів - кіровоградців. За результатами 6-ти раундів було підведено підсумки. Ми щиро вітаємо команду Кіровограда з ІІ місцем!!!

На церемонії нагородження фіналістів брейн-рингу з вітальним словом виступили Вікторія Давидова (керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні), Давід Стулік (прес-аташе ЄС в Україні), Денис Черніков (керівник програм Лабораторії законодавчих ініціатив).

Церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу відео провели Оксана Панасівська (директор "Ukrainian Mediya E-School", головний продюсер "Cool production", екс-головний продюсер телеканалу Новий), Леся Шевченко (президент Фундації "Відкрите суспільство").


Участь у  регіональному етапі Всеукраїнського чемпіонату з брейн-рингу  на тему Європи (за підтримки Представництва ЄС в Україні)

19.05.2015 року наша команда,яка представляла місто Житомир, взяли участь у регіональному етапі Всеукраїнського чемпіонату з брейн - рингу в  місті Новограді-Волинському. Дякуємо Новоград-Волинському колегіуму за гостинність і чудове проведення заходу!

Україна – єдина держава, не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. За сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС спільно з місцевими обласними, міськими та районними державними адміністраціями в обласних центрах та містах України щорічно проводять повномасштабні святкові заходи.
19 травня відбувся Регіональний півфінал всеукраїнського молодіжного чемпіонату з брейн-рингу «Вивчай Європу – змінюй Україну». Півфінал брейн-рингу на тему Європи проводився в рамках масштабного проекту Представництва Європейського Союзу «Euruquiz. Європа починається з тебе». Крім чемпіонату з брейн-рингу, проект включає також онлайн-вікторину на тему ЄС і конкурс відеороликів «Бути європейцем».
До Новограда-Волинського на півфінал завітали команди з шести областей України: Житомирської, Рівненської, Київської, Львівської, Сумської, Харківської.
У колегіумі гостей зустрічали не лише хлібом та сіллю, а й музично-танцювальними композиціями. Народний дитячий фольклорний ансамбль «Ордана», ансамбль «Пролісок» та місцевий поет Сергій Руденко своїми виступами вкотре підтвердили думку про талановитість та неабиякий патріотизм новоград-волинців. Гімн України та «Ода до радості» Європейського Союзу пролунали у виконанні народного камерного хору вчителів міської музичної школи.
За перемогу та вихід у фінал з брейн-рингу змагалися наступні команди: «УАБС» (Суми), «Союзники» (Київ), «Житичі» (Житомир), «Dream team» (Новоград-Волинський), «Ніхто, крім нас» (Новоград-Волинський), «Єдність» (Переяслав-Хмельницький), «Острозька академія» (Острог), «Соняшники» (Харків).
Варто зауважити, що боротьба була запеклою, часто доводилося зачитувати додаткові запитання через рівний рахунок. У ході гри учасники продемонстрували неабиякі знання історії Європейського Союзу, економічних, географічних, соціальних особливостей держав-членів тощо. Вирішальний бій відбувся між командами «Союзники» та «Єдність», вибороти перемогу вдалося «Союзникам».
Завершився брейнг-ринг нагородженням учасників, які отримали дипломи та подарунки від представництва ЄС.
За підсумками півфіналу в кінці червня 2015 року в Києві на фіналі Північний регіон представлятиме київська команда «Союзники». За абсолютну перемогу та звання найкращої команди в Україні їй доведеться боротися з іншими трьома командами.

Тамара Яроменко, журналіст інформаційно-аналітичного видання „Поліські новини“


Переможці  місцевого етапу Всеукраїнського молодіжного  чемпіонату  з брейн-рингу  на тему Європи

05.05.2015

Команда Євроклубу "12 зірок" перемогли!!!

1. Ільніцький Дмитро Степанович

2. Щегельський Валентин В’ячеславович

3. Андрійчук Максим Володимирович

4. Тимощук Аполлінарія Василівна

5. Дрожак Андрій Ігорович

6. Жеревчук Максим Петрович

Download
Сценарій проведення брейн-рингу
b-ring_script.doc
Microsoft Word Document 77.0 KB

Всеукраїнський  молодіжний чемпіонат з брейн-рингу на тему Європи

Початок об 11.00


Як взяти участь у “Брейн-ринзі”?

  • Збери команду з 6 чоловік  та зареєструйся на сайті www.euroquiz.org.ua  чи зв’яжися із регіональним координатором у своєму місті http://euroquiz.org.ua/contact.

  • Пройди нлайн-вікторину та перевір свої знання про Європу та ЄС.

  • Переможці локальних ігор візьмуть участь у півфіналах, що від будуть відбуватися паралельно у чотирьох містах України.

  • На регіональних брейн-рингах буде обрано 4 команди-переможці, які поїдуть на Всеукраїнський Фінал до м. Київ і будуть змагатись за Всеукраїнську першість.

  • Переможці Всеукраїнського Фіналу будуть оголошені на Церемонії нагородження, яка відбудеться у м. Києві після Всеукраїнського Фіналу, та отримають цінні призи від спонсорів Євровікторини.

Регіональний координатор в Житомирі див. нижче


Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» Представництва ЄС в Україні

Візит Євроклубу "12 зірок" з обміну досвідом «Північ та Південь разом».

04.02.2015

  • Візит до офісу Представництва ЄС:
  • Вітальні слова від Представництва ЄС;
  • Декілька слів про ситуацію в країні, роль Представництва ЄС, перспективи та виклики майбутньої співпраці;
  • Презентація інформаційних матеріалів та сувенірної продукції Представництва ЄС, поради щодо роботи з матеріалами.
  • Знайомство з координаторами та активістами євроклубів, спілкування щодо ситуації в регіоні, досягнення та плани на майбутнє. Коротке представлення діяльності Євроклубів та обмін досвідом.

05.02.2015

Зустріч учасників обміну в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості:

 Вступне слово від координаторів інформаційної кампанії Представництва ЄС «Будуймо Європу в Україні» (Ольга Гуртовенко, Ольга Сушицька)

Вітальні слова приймаючої сторони для запрошених учасників обміну від керівника Арутюнян Олени та активістів євроклубу «Надія»

Проведення гри «Засідання молодіжної Ради Європи»

Download
Резолюція гри Ради Європи.doc
Microsoft Word Document 29.5 KB

 Автобусна ознайомча екскурсія Кіровоградом

Дискусія з молоддю у Кіровоградському центрі європейської інформації на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського

06.02.2015

Екскурсія Києвом

Download
План роботи 03-06.02.2015
3-day agenda - Euroclub exchange visit-K
Microsoft Word Document 200.0 KB
Download
Контакти євроклубів.doc
Microsoft Word Document 42.0 KB